Vězeň 20

26. června 2008 v 21:48 |  Vězeň
Další dílek kterej jsem slíbila Sasukemu sice jsem mu slíbila že to bude EXTRA dlouhej ale nestihla jsem to doufám že se vám bude líbit

,,Ale chudák ten Micky Mouse!"řekla Sakura a dál se smála.,,Proč chudák Micky Mouse a proč ne chudák já!"křikla TenTen.,,Protože kdybych byla podobná takovej potvoře tak bych radši spáchala sebevraždu ale já ti nejsem podobná ale Micky Mouse jo!"řekla Sakura a smála se tak že jí tekli slzy.,,Kisame,Deidaro,Tobi!"křikl Itachi.,,Ano?!"řekli všichni tři najednou. ,,Přitáhněte nám gauč ta zem je moc tvrdá!"křikl Itachi s plnou hubou popcornu.,,No jo aby si se nepo!"řekl potichu Kisame.,,Říkal si něco!"řekl naštvaně Itachi.,,Říkal jsem že ten gauč přitáhneme hned."řekl Kisame a šel pro gauč.,,POTVOŘE?!POTVOŘE?!"říkala pořád dokola TenTen a k tomu jí tekli slzy a nakonec vyběhla z jeskyně.
,,TenTen počkej Sakura to tak nemyslela!"křikla Hinata a rozběhla se za TenTen.TenTen běžela a pomalu neviděla ani na cestu jak brečela a k tomu začalo ještě pršet.TenTeniny slzy se mísily spolu z deštěm.Hinata za ní běžela a pomalu jí ztrácela z dohledu.

Ve skrýši Akatsuki:
,,Asi jsem to přece jen přehnala."řekla potichu Sakura a dívala se na místo kde ještě před chvílí stála TenTen. ,,Tak dívčí hádka až asi skončila."řekl smutně Itachi.,,Ale ještě nemusí skončit."řekl Pein.,,Jak to?"zeptal se Itachi.,,Když ty 2 holky najdeme uděláme něco co je naštve tak se budou zase hádat a bude prdel."řekl Pein.,,To je skvělí nápad."vykřikl Itachi. Deidaro, Kisame,Tobi najděte ty 2 holky a přiveďte je sem!"křikl Itachi.,,No jo no."řekli znuděně.Deidara,Kisame a Tobi ihned vyrazily.

Někdy v lese:
,,TenTen počkej Sakura to tak nemyslela!"křičela na ni Hinata.TenTen se konečně zastavila.Když k ní Hinata doběhla tak se TenTen dívala do země.Bylo vidět jak TenTeniny slzy dopadají na zem.,,Vážně TenTen Sakura to tam nemyslela jen si dělala legraci ty nejseš žádná potvora ale jsi dobrá kamarádka."řekla Hinata a dala TenTen ruku na rameno.,,No tak TenTen musíme se vrátit."řekla Hinata.,,Ne já tam k tý buzně nejdu!"řekla TenTen.,,Já ti dám buzno!Já newím kdo je tady buzna!"řekla Sakura která stála na stromě.,,No to jsi ty ta buzna." řekla TenTen a vyndala svitky. Sakura se taky připravila na boj.,,Tak pojď ať se ukáže kdo je slaboch a věř tomu že já to rozhodně nebudu!"křikla TenTen.,,Soushouryuu (Rostoucí dračí dvojčata)"křikla TenTen. ,, Shousen Jutsu (technika tajemné pěsti)"křikla Sakura a zaútočila na TenTen.Hinata se zatím rozběhla zpět ke skrýši Akatsuki když tam doběhla tak si Sasuke a Itachi zrovna dávali páku Sasuke zrovna vyhrával když v tom……………….,,Sasuke!!"zařvala Hinata.Sasuke se tak lekl že prohrál páku.,,Tak Sasuke prohrál si páku splň svůj slib."řekl Itachi a usmál se.,,No jo!"řekl Sasuke a začal tam dělat striptýz.Když se konečně oblékl tak zjistil že tam všichni členové Akatsuki slintají.Jen Hinata si tam Sasukeho fotila a pak ty fotky dala do obálky na které bylo napsáno:
,,Pro Sakuru".
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 tokiko tokiko | Web | 27. června 2008 v 13:02 | Reagovat

to bylo skvely no aspon jsme te k tomu dokopala kdyz jsem neco musela delat a ty ses tak nudila......

2 tina tina | 28. června 2008 v 7:28 | Reagovat

jee to bolo uzaasne... uz sa tesim na dalsi dielik..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama