Říjen 2008

Halloweenský speciál

31. října 2008 v 21:57 | HinataHyuuga=)=)=) |  Jednorázovky
Když je dnes ten Halloween tak jsem se rozhodla dát sem nejen obrázky ale taky se pokusit napsat nějakou jednorázovku.(Pozn. Sasuke už se dávno vrátil do Konohy)Bylo krásné ráno teda už spíš odpoledne a Naruto jako vždy ještě spal,když v tom mu začal zvonit budík.,,Sakra!Co ten blbej budík zvoní?Vždyť jsem ho včera nenastavoval!"začal Naruto.,,No co!Co se dá dělat!Teď už neusnu takže mi nezbývá nic jiného než vstát."řekl Naruto ospale.Když se po několika minutách konečně vyhrabal z postele tak se podíval na kalendář.,,Páni!Dnes je 31.10. a to znamená že je Halloween!!"začal jásat Naruto.Tryskově se oblékl,vyčistil zuby a vydal se hned ven (a ani se nenasnídal xD).,,Sasuke vstávej dnes je Halloween!!"řval Naruto a házel Sasukem kamínky do okna.,,Co blbneš já už jsem dávno vzhůru!"ozvalo se vedle něj. ,,Aha tak promiň Sasuke."řekl Naruto.,,Naruto ty jsi takovej ubožák!"řekl Sasuke.,,Proč?!!"začal Naruto.,,No jak bych měl začít!1) Už je skoro 11:00 a ty si myslíš že ještě spím a 2) Ty si myslíš že asi nevím že je Halloween!!"křikl na něj Sasuke. ,,Jo jo už chápu!Hele promiň ale už musím jít,musím skočit ještě za bábi Tsunade."řekl Naruto a už si to mířil k budově Hokageho.U Tsunade v kanceláři:
,,Shizune!Pojď sem prosím tě!"řekla Tsunade která byla celá obklopena papíry.,,Co potřebujete Tsunade-sama?"zeptala se slušně Shizune.,,Když je dnes ten Hallooween tak můžeme večer udělat nějakou diskotéku na kterou bude vstup jen v kostýmu."dopověděla svůj nápad Tsunade.,,To je skvělí nápad Tsunade-sama už jdu připravovat."řekla Shizune a vyběhla ze dveří.Asi o 2 minuty po tom co Shizune šla zařídit tu diskotéku tam vtrhnul Naruto.,,Bábi Tsunade!Bábi Tsunade!Dostal jsem nápad co kdybychom uspořádali nějakou diskotéku na kterou bude vstup pouze v kostýmech."dopověděl Naruto.,,Naruto to už mě dávno napadlo taky!Shizune to už šla zařídit."řekla Tsunade.,,Jupííí!Zatím nashle bábi Tsunade a hezký den."řekl Naruto a už měl namířenou cestu k Ichiraku Ramen.V Ichiraku Ramen:

,,Vítej Naruto tak co to bude?"optal se stařík blonďatého chlapce který právě vstoupil.,,Dám se jako obvykle!"řekl Naruto a posadil se.,,Hned to bude!"řekl stařík.Asi po 2 minutách dostal Naruto svou porci kterou měl hned v sobě.A tak tam Naruto seděl až do večera.A pomalu se diskotéka začala blížit.Samozřejmě o ní už všichni věděli.A všichni se pomalu začali připravovat i Naruto.U Naruta doma:
Naruto se dlouho rozmýšlel za co půjde.Rozmýšlel se mezi upírem a mumií.Nakonec se rozhodl pro upíra.Když už byl připraven tak se vydal k velkému sálu kde se měla konat ta diskotéka.

V sále:
Naruto vstoupil a uviděl skoro všechny.Sasuke byl za Orochimara,Sakura byla za princeznu,Kiba byl za psa,Akamaru byl za mimozemšťana,Shino byl za brouka,Hinata byla za bílou paní,Choji byl za chipsy, Shikamaru byl za čaroděje,Ino byla za vílu,TenTen byla za kočičku,Neji byl za vlkodlaka,Lee byl za DJ, Kakashi byl za mumii,atd………..Všichni se skvěle bavili a to jim zabralo celou noc.Všichni šli domů kolem 4:30 a byli tak trochu opilý.Ale všichni se dostali poté domů v pořádkuTHE END!HinataHyuuga=)=)=)

Halloween!!

31. října 2008 v 21:10 | HinataHyuuga=)=)=) |  Obrázky
Obrázek “http://i179.photobucket.com/albums/w304/ChiyoVI/Naruto/normal_narutokakashipic.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Obrázek “http://i170.photobucket.com/albums/u242/Asuka_Sasuke/narutohalloween.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Obrázek “http://i167.photobucket.com/albums/u154/Naruto792/naruto-halloweentrickortreatteam7.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Obrázek “http://i166.photobucket.com/albums/u91/seekerofthelight/NarutoHalloween.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
http://i182.photobucket.com/albums/x67/Raika-Sama/Group174.jpg
Obrázek “http://i204.photobucket.com/albums/bb176/lflipp/Bleach-Ninja.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Obrázek “http://i205.photobucket.com/albums/bb123/BigTonyMil/NarutoHalloween.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Obrázek “http://i186.photobucket.com/albums/x43/XxAnimexRpcxX/Another_Naruto_Halloween__P_by_Surf.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

US5-The Boys Are Back

27. října 2008 v 21:16 | HinataHyuuga=)=)=) |  Videa

Tak tahle písnička od US5 je úplně boží nemohla jsem odolat.........jsem zvědavá co na ni říkáte vy..............ale mě se moooooocinky líbí a co vám?

Fakt super xD......

18. října 2008 v 12:20 | HinataHyuuga=)=)=) |  Videa

Zdrojík: ---ZDE---

Chibíci.........

13. října 2008 v 14:36 | HinataHyuuga=)=)=) |  Obrázky
Po dlouhé době nějaké obrázky..................


chibilee.jpg Chibi Lee image by EdandTysonluver

chibi_gaara.jpg Gaara Chibi image by Shadow_Mango
chibi_neji.jpg chibi neji image by kankuropuppet321

narusakuchibi.jpg chibi sakunaru image by xanga_chan1520

PROČ? 6 pro Davne

8. října 2008 v 19:53 | HinataHyuuga=)=)=) |  Povídky ode mě pro vás
Opět další dílek pro Davne =)

Otevřeli se dveře a stále tam…….kdo jiný než………………….,,Kakashi-sensei!"vykřikla Sakura když ho viděla.,,Ó promiň Sakuro asi jdu nevhod."řekl Kakashi a začervenal se když viděl Sakuru v noční košilce která sahala jen do půlky stehen.,,To nevadí Kakashi-sensei běžte do kuchyně a sedněte si tam budu hned hotová."řekla Sakura.,,Dobře."řekl Kakashi a vydal se směrem do kuchyně.Asi po 5ti minutách Sakura sešla dolů.,,Dáte si něco Kakashi-sensei?"zeptala se Sakura.,,Dal bych si kávu jestli ti to nebude vadit."řekl Kakashi.,,Ale ne nebudu."řekla Sakura a usmála se na něj.Kakashi jí úsměv opětoval.,,Tak tady to je."řekla Sakura když udělala kafe a dala ho Kakashim na stůl.,,Děkuji."řekl Kakashi.,,Tak co jste potřeboval Kakashi-sensei?"zeptala se Sakura.,,No slyšel jsem že se vracíš do týmu 7."řekl Kakashi.,,Ano vracím."odpověděla mu Sakura.,,A víš že se do Konohy vrátil Sasuke?"zeptal se Kakashi.,,Ano vím to Kakashi-sensei."řekl Sakura.,,Dobře.Promiň ale musím si bohužel ještě něco zařídit.A abych nezapomněl ve 14:00 na tréninku."řekl Kakashi a zmizel.,,Ale vždyť jste ještě nedopil………………………………."řekla Sakura a podívala se na hrneček ve kterým měl Kakashi kafe.Byl prázdný.,,Páni ten byl rychlí."řekla Sakura s údivem.

Ve 13:45 u Sakury:
,,Páni to už je 13:45?"zeptala se Sakura když se podívala se na hodiny.,,Asi bych už měla vyrazit nechci tam přece přijít pozdě."řekla Sakura a vydala se na trénink.

Ve 13:45 u Sasukeho:
,,Ten čas tak letí už za 15 minut začíná trénink asi bych už měl jít.Lepší je tam být dřív než pozdě."řekl Sasuke a stejně jako Sakura se vydal na trénink.

Ve 13:45 u Naruta:
,,Jupííí za 15 minut budeme trénovat!!"začal se radovat Naruto.,,To abych rychle sněd ten Ramen."řekl si Naruto a začal jíst (hltat) ramen.

Ve 14:10 na tréninku:
,,Sakra kde ten Kakashi zase vězí?!"začal nadávat Naruto,,Prosím tě Naruto jako by jsi ho neznal!!Přece………"začala Sakura.,,Přece chodí pozdě vždy!"dořekl Sasuke.Sakura se na něj vražedně podívala.Sasuke se na ní naopak usmál.

POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ

HinataHyuuga=)=)=)

PROČ? 5 pro Davne

6. října 2008 v 14:51 | HinataHyuuga=)=)=) |  Povídky ode mě pro vás
Další dílek povídky pro Davne doufám že se vám bude líbit opět se omlouvám za případné chybyU Sasukeho:
Když se Sasuke umyl šel rovnou do ložnice.Lehnul si do postele a hned usnul.


U Sakury:
U Sakury to bylo celkem stejné až na to že když se umyla tak si lehla na postel a přemýšlela.Asi po 10ti minutách se zvedla a oblekla se do normálního oblečení a vydala se Tsunade.


U Tsunade v kanceláři:
Sakura slušně zaklepala na dveře.,,Dále!"ozvalo se.Sakura tedy vstoupila.,,Á Sakuro co potřebuješ?"zeptala se mile Tsunade.,,No já jen jsem přemýšlela o tom že bych se mohla vrátit k týmu 7."řekla Sakura.,,Takže už nechceš být Anbu?"zeptala se Tsunade.,,Ne Tsunade-sama nechci chci se prosím vrátit k týmu 7."řekla Sakura.,,Dobře jak chceš ale jsi si jistá?" zeptala se Tsunade.,,Ano jsem Tsunade-sama."řekla Sakura a šla směrem ke dveřím.,,A Sakuro?!"řekla Tsunade.,,Ano?"zeptala se Sakura.,,Neměla by jsi takhle pozdě chodit po vesnici."řekla Tsunade.,,Nebojte už nebudu Tsunade-sama."řekla s úsměvem Sakura a v tu ránu zmizela.Druhý den:
,,Shizune zavolej mi prosím Kakashio."řekla Tsunade za hromadou papírů.,,Hai!"řekla Shizune.Asi za 5 minut se tam objevil Kakashi.,,Něco potřebujete Tsunade-sama?"zeptal se Kakashi.,,Ano potřebuji vám jen říci že Sakura se vrací zpět do týmu 7 a Sasuke Uchiha se vrátil zpět do vesnice."řekla Tsunade. ,,Vážně?"vykulil na ní oči Kakashi.,,Ano!A teď můžete jít."řekla Tsunade a Kakashi zmizel.U Naruta:
Naruto už dávno seděl v kuchyni a jedl svůj oblíbený……………….ramen!,,Výborně jako vždy!!"vychutnával si snídani Naruto.Najednou někdo zaklepal na dveře.,,No jo už jdu!"řekl Naruto a vydal se směrem ke dveřím.To sem zvědavý jakej ***** mě tu ruší při mé snídani to může být jedině…….,,Kakashi-sensei!"řekl Naruto když otevřel dveře.,,Dobré ráno Naruto jen ti chvi oznámit že přesně ve 14:00 na tréninku jasně?"řekl Kakashi.,,Hai!"řekl Naruto a Kakashi zmizel.


U Sasukeho:
Sasuke už také byl dávno vzhůru a trénoval.Když zrovna trénoval Chidori tak se tam objevil Kakashi.,,Dobré ráno Kakashi-sensei."pozdravil slušně Sasuke.,,Dobré ráno Sasuke.Slyšel jsem že jsi se vrátil zpět do Konohy."řekl Kakashi.,,Ano je to tak."řekl Sasuke.,,Dobře to je v pořádku jsem rád že jsi se vrátil a ještě jsem ti přišel říct že dnes ve 14:00 na tréninku ano?"řekl Kakashi.,,Hai!"řekl Sasuke a Kakashi opět zmizel.


U Sakury:
Sakura doma ještě vyspávala.Když v tom jí ze spánku vytrhlo vrzání schodů.Pomalu se začali otevírat dveře.Sakura okamžitě vyskočila z postele a popadla kunai.Dveře se už skoro otevřeli a stál tam…………………………..


POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ


HinataHyuuga=)=)=)

PROČ? 4 pro Davne

4. října 2008 v 16:52 | HinataHyuuga=)=)=) |  Povídky ode mě pro vás
Po dlouhé době přidávám pokráčko povídky pro Davne doufám že se vám to bude líbit a omlouvám se za případné chyby A moc se omlouvám že je tak krátký

,,A předpokládám že se vracíš do Konohy že?"zeptala se Tsunade při pohledu na tmavovlasého chlapce.,,Ano přesně tak Tsunade-sama."řekl tmavovlasý chlapec. ,,Dobře můžeš jít."řekla Tsunade.,,Tsunade-sama něco jste zapomněla."řekl Sasuke.,,Jo aha."řekla Tsunade a vytáhla z šuplíku pásku se znakem listové vesnice.,,Tu máš."řekla Tsunade a hodila Sasukem pásku.,,Děkuji."řekl Sasuke a s Narutem odešli.,,Jo ještě bych zapomněl." Řekl Sasuke a vrátil se za Tsunade.,,Co ještě potřebuješ?"zeptala se Tsunade.,,No já jsem zapomněl požádat o klíče od mého domu."řekl Sasuke.,,Jo jasně."řekla Tsunade a začal se přehrabávat v šuplíku.,,Tady je máme!"řekla Tsunade a stejně jako před tím je Sasukem hodila.,,Děkuji Tsunade-sama."řekla Sasuke a vydal se zpět k Narutovi.,,Co jsi tam ještě potřeboval?"zeptal se Naruto.,,Zapomněl jsem klíčky od domu."řekl Sasuke.,,Aha…hele Sasuke já jsem šíleně unavený takže půjdu domu si lehnout uvidíme se zítra."řekl Naruto. ,,Dobře tak ahoj."řekl Sasuke.,,Ahoj."řekl Naruto a oba dva se vydali svojí cestou ke svému domu.Když došel k domu odemknul a vstoupil.,,Přesně tak jak jsem to tu nechal."řekl Sasuke a zavřel dveře.,,Až na ten prach."dodal a šel nahoru do ložnice.Oprášil postel a chvilku si tam lehnul.Přemýšlel.Ale né o sobě ale o Sakuře.,,Sakura se za tu dobu hodně změnila."říkal si pořád dokola.Asi po 20ti minutách přemýšlení usoudil že by se měl umýt.Vstal a šel ke skříni.Otevřel ji a vzal si ručník a pyžamo a vydal se směrem ke koupelně.

U Sakury:
U Sakury to bylo celkem stejné.Lehla si na postel a přemýšlela o Sasukem.Poté stejně jako Sasuke usoudila že je čas se umýt.Šla ke skříni vzala si ručník a pyžamo a stejně jako Sasuke se vydala ke koupelně.

POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ

HinataHyuuga=)=)=)