Povídka

31. ledna 2009 v 16:07 |  Něco navíc
Dneska ráno jsem jen tak lezla po internetu a uviděla jsem na jednom blogu že jakoby začala povídku asi tak jednou větou a ostatní v komentářích pokračovali tak mě napadlo že by jsme to taky mohli skusit xD Nechci se opičit ale pišlo mi to takový zajímaví co z toho může nakonec být xD
Takže já začnu :)
P.S.: Jsem u kámošky na PC

Ve vesnici ukryté v listí žil kluk jménem Uzumaki Naruto......

(Dál to nechám na Vás xD)
 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

Zobrazit vše (781)
Zobrazit starší komentáře

701 Naruto-sama >tvoje SB< Naruto-sama >tvoje SB< | Web | 7. června 2009 v 10:12 | Reagovat

"Tak tady je!" zasmál se Hidan až to v dívkách zamrazilo.

702 6. Hokage 6. Hokage | 7. června 2009 v 12:21 | Reagovat

Hidan šel směrem k Ayame."Ayame!"křikla Hinata a rozběhla se k Ayame.Ayame začala brečet."Maminko já se ho bojím!"brečela.Hidan se zastavil a začal se smát."No to bys měla!"smál se.Hinata přiběhla k Ayame."Neboj se zlatíčko!Jsem tu já!Neboj nic ti neudělá!To mu maminka nedovolí!"řekla Hinata a políbila Ayame na tvář.

703 Naruto-sama >tvoje SB< Naruto-sama >tvoje SB< | Web | 7. června 2009 v 13:07 | Reagovat

"Víš, že by se dětem nemělo lhát?" zasmál se opět histericky Hidan a natahoval ruku po Ayame.

704 6. Hokage 6. Hokage | 7. června 2009 v 13:14 | Reagovat

"Nech ji na pokoji!"křikla Hinata a dala Hidanovi pěstí.Najednou se tam objevil ten ANBU."Odnes Ayame Narutovi!Rychle!"řekla Hinata a stoupla si do bojevé pozice.ANBU kýnul a šel pro Ayame."Maminko!"rozbrečela se Ayame.Hinata se na ni otočila a usmála se."Neboj se!"řekla.ANBU s Ayame zmizel."Tak a teď je to jen mezi náma!Ty hajzle jeden!Dneska konečně chcípneš!"křikla Hinata a rozběhla se na Hidana.

705 Miyu-chan♥twoje lafující*SB*♥ Miyu-chan♥twoje lafující*SB*♥ | Web | 8. června 2009 v 20:22 | Reagovat

''Teď by se mi hodil ještě jeden Hyuuga s větrnou podstatou.'' A jako by ji někdo vyslyšel. Dřív než Hinata doběhla k Hidanovi objevil se před ním jakýsi muž. ,,Ha tak už tě mám ty smrtko! Teď už mi neutečeš.!'' Zaradoval se onen neznámý. ,,Vy Hyuugové jste se na mě snad domluvili.'' Uchichtnul se  Hidan. ,,Co?'' Hinata byla překvapena. Neznámí se otočil. Někoho ji připomínal. ,,Mizuki-sama?'' ,,Ne to byl můj otec já jsem jeho syn Kei.'' Hinata překvapeně zamrkala. ,,Kei-chan? To už je let.'' Kei si Hinatu pozorně prohlížel. ,,Promiňte, ale já nevímm kdo jste.'' ,,Já jsem Hinata. Pamatuješ si na mě? Jak jsme jako malí schovávali tvému otci zbraně a měnili je za hračky od Hanabi? '' Hidan to jen pozoroval. Teď, když se bavili měl příležitost zaútočit. Snažil se svou kosou zasáhnout Keie, ale ten ho v pohodě vykryl. Jen mu odsekl ať neruší. ,,Hinata-sama! To snad není možné! Vůbec jsem tě nepoznal. Hodně jsi vyrostla a zkrásněla.'' Hinata se jen začervenala. Hidan kypěl vzteky, že ho nikdo nebere na vědomí a tak zkusil znovu zaútočit na Hinatu. Ta ho v pohodě odkopla. ,,Teď nemáme čas na vzpomínání. Musíme ho vyřídit. Jeho nesmrtelnost je vázána na jeho chakru a její obvod. Budeme ho muset zasáhnout větrnovodní technikou s jukenem.'' Řekla mu Hinata. Kei se jen usmál. ,,To nebude problém já ovládám fuuton. Tak jdeme na něj.'' Hinata i Kei začali dělat ruční pečetě a , když se jutsu spojila vznikly malé shurikeny. Hidan se jen usmál. ,,To mě nezasáhne.'' Hidana, ale chytli dva Hinatiny vodní klony. Hidan to dostal naplno  a jeho chakrový obvod byl úplně zničený jako by nikdy žádný neměl. ,,Tak teď už jsi skončil.'' Kei mu zasadil poslední ránu do srdce. ,,Vy...šmejdi...Jashin mě pomstí.'' Naposled vydechl.

706 Saski-chan Saski-chan | 8. června 2009 v 20:31 | Reagovat

"O tom dost pochybuju!Na tebe se vykašle!"zasmál se Kei a ještě chvilku Hidana sledoval jestli se náhodou neprobere.Asi po pěti minutách sledování Hidanovy mrtvoly nechal a otočil se na Hinatu.Tak na něj chvilku koukala a pak..."Kei-chan!Moc se mi stýzkalo!Vážně moc!"vyhrlka Hinata se slzami v očích a objala ho.

707 Miyu-chan♥twoje lafující*SB*♥ Miyu-chan♥twoje lafující*SB*♥ | Web | 8. června 2009 v 20:38 | Reagovat

,,Jo ty mě taky.'' Stiskl  ji ještě víc. Objevil se tam Naruto i s Malou Ayame. Naruta popadl vztek. ,,Hinato. Doufám, že vás neruším při něčem důležitém.'' Řekl Naruto s ironií v hlase. Hinata se odtrhla od Keie a podívala se na Naruta. ,,Mami!!!'' Vykřikla malá Ayame a rozběhla se za svou matkou. ,,Já jsem se o tebe moc bála.'' Vzlykala ji na rameno. Kei se podivil.''Tak ona má dceru. Škoda. Zase mám smůlu.'' Pomyslel si Kei. ,,Naruto tohle je Kei můj kamarád z dětství, Keii to je Naruto můj manžel.'' Přestavila je Hinata. Naruto se trochu uklidnil. Přišel k nim a podal si s Keiem ruce.

708 Saski-chan Saski-chan | 8. června 2009 v 20:50 | Reagovat

"Nejsi ty náhodou syn 4. Hokageho?"zeptal se Kei."Ano to jsem!"řekl nadřazeně Naruto."A co jsi za hodnost?Jonin?"zeptal se Kei."Ne!Já jsem Hokage!"řekl Naruto s úsměvem.Kei zíral jako vyvoraná myš."Dobrá volby Hinato!Vzít si syna 4. a nynějšího Hokageho."pomyslel si Kei a podíval se na Hinatu."Tak můžeme domu!"navrhl Naruto.Všichni kývly.Hinata vzala Ayame a vydali se k domovu.Když byly asi tak v půlce cesty tak Hinata prudce zastavila."Naruto já...já se nemůžu vrátit!Ne dokud to zjistim kdo to udělal!"řekla Hinata."C-co se děje?"zeptal se Kei.Naruto se podíval na Hinatu která sklopila zrak a koukal do země."Víš...Hiashi...zemřel...byl otráven!"řekl Naruto.Kei s Narutem se podívali na Hinatu.Malé kapičky Hinatiných slz kapali na zem."Hinato-sama..."pomyslel si Kei když viděl Hinatu jak brečí a pomalu k ní šel.

709 Miyu-chan♥twoje lafující*SB*♥ Miyu-chan♥twoje lafující*SB*♥ | Web | 8. června 2009 v 20:59 | Reagovat

,,Hinato-sama jestli chceš tak půjdu s tebou a pomůžuti. Hiashi-sama byl pro mě jako druhý otec.'' Usmál se na ni. ,,Děkuji, ale ne.'' ,,Ale jo. Nenechám tě jít po tomhle samotnou.'' Zaprotestoval Naruto. ,,No dobře, když budeš po tom klidný. A Ayame chceš jít se mnou?'' Podívala se na svou malou dceru. ,,Jo.'' Pustila Ayame na zem, aby se mohla rozloučit se svým otcem. ,,Dávej mi na maminku pozor, ano?'' ,,Jo budu.'' Slíbila poslušně. Potom se Naruto rozloučil s Hinatou. ,,Hele pozor na něj dělá na tebe divný oči.'' Upozornil svou ženu.,, Neboj. A Nezničte zas s klukama obývák.'' Zakřičela na něj z dálky a běžela společně s Ayame a Keiem do Suny.

710 Saski-chan Saski-chan | 9. června 2009 v 20:19 | Reagovat

Když nastala noc tak Ayame už dávno spala a Hinata s Keiem se rozhodli utábořit."Dojdu pro nějaké to dříví."řekla Hinata."Ne.Já tam dojdu Hinato-sama."usmál se Kei a šel do lesa.Asi po pěti minutách se vrátil s plnou náručí suchého dříví.Potom použit Katon a tím rozdělal oheň.Dlouho seděli mlčky."Je mi moc líto co se stalo tvému otci."řekl Kei aby prolomil ticho které vyrošovalo jen praskání dříví.Hinata se zadívala do ohně.Kei si k ní přisedl."Neměl jsem se teď o tom zmiňovat že ne?Moc se omlouvám."řekl Kei a objal ji kolem ramen.Hinata se na něj otočila."To je v pořádku Kei-chan."usmála se na něj.Kei nemohl odolat a políbil ji.Hinata ho od sebe odstrčila.

711 Miyu-chan♥twoje lafující*SB*♥ Miyu-chan♥twoje lafující*SB*♥ | Web | 9. června 2009 v 20:26 | Reagovat

,,Co to děláš?!'' Sykla Hinata(nechtěla probudit Ayame). ,,O-Omlouvám se, ale nemohl jsem ti odolat. Tolik jsi se změnila a můj sen byl být bždy s tebou.'' ,,Já jsem vdaná a mám dítě?! Co jsis myslel? Že se tu jen tak objevíš a já se hned do tebe zamiluji?! Trochu jsi se přepočítal. Bude lepší, když půjdu do Suny sama. Já Naruta miluji a nikomu nedovolím, aby nám to pokazil.'' Hinata se naštvaně zvedla, šla k Ayame a lehla si vedle ní. Kei smutně sklonil hlavu, ale pak se na jeho tváři objevil šílený úsměv. ''Však já tě dostanu. Budeš moje!'' Pomyslel si v duchu.

712 Saski-chan Saski-chan | 9. června 2009 v 20:34 | Reagovat

"Co ho to napadlo?!Tohle není ten Kei kterého já znám!Hodně se změnil.Určitě taky se stal silnějším!Ale to neznamená že si může dělat co chce!"přemýšlela Hinata.Kei se zvednul a šel k Hinatě."Di ode mě!"řekla Hinata naštvaně a tím probudila Ayame.Kei vzal Hinatu za krk a přimáčknul jí ke stromu a začal ji líbat.Hinata polibku bránila a snažila se vymanit z jeho sevření.Ayame se propojila s Narutem svýmy myšlenkami."Tati!Ten kluk tu drží maminku u stromu za krk a líbá ji!"

713 Miyu-chan♥twoje lafující*SB*♥ Miyu-chan♥twoje lafující*SB*♥ | Web | 9. června 2009 v 20:55 | Reagovat

Naruto, který momentálně hrál poker se Sasukem, Shikamarem a Chojim okamžitě vyskočil až se všechny karty rozsipaly. ,,Naruto co bylbneš?'' Obořil se na něj Shikamaru, který už po dvacáté vyhrával. ,,Hinata....'' Řekl jen Naruto a přemístil se blízko tábořiště. V dálece uslyšel Hinatu jak zoufale volá jeho jméno a taky Ayame. Hinata se snažila dostat pryč, ale Kei měl velkou sílu. ,, Pusť.. mě Keii..''  Ayame chtěla Hinatě pomoct, ale Hinata ji řekla ať zůstane tam kde je. ,,HINATOO.'' Zavolal Naruto. DOběhl tam a okamžitě se vrhnul na Keie, který musel pustit Hinatu. ,,Naruto....'' Zachrčela Hinata. ,,TY HAJZLE!! CO SI TO DOVOLUJEŠ!'' Křičel na něj Naruto. Kei se pořád šíleně usmíval. ,,Přišel sis pro svou ženušku, co? No nebudeš to mít tak snadné. Já ji chci a dostanu ji! Neřekl jsem o sobě nikdy vše. Jsem syn Orochimara. Kei není moje pravé jméno to jméno mi dal otec a ten nikdy nevěděl, že nejsem jeho syn. Moé pravé jméno je Orondon.'' (Sry nic originálnějšího mě nenapdalo  :-D )

714 Saski-chan Saski-chan | 9. června 2009 v 21:03 | Reagovat

Hinata na něj vyjeveně koukala."Ale když jsme byly malí tak tvůj otec...""To nebyl můj pravý otec...prostě jsem se chtěl jen k tobě dostat blíž..."řek Orondon.Naruto na Hinatu kývnul.Hinata se rozběhla ke svému manželovi jenže Orondon se objevil před Hinatou a odsrčil ji silou a Hinata letěla dozadu.Cestou narazila asi do tří stromů kterýmy proletěla a o čtvrtý se zastavila a upadla do bezvědomí.

715 Miyu-chan♥twoje lafující*SB*♥ Miyu-chan♥twoje lafující*SB*♥ | Web | 9. června 2009 v 21:09 | Reagovat

''Mami! Hinato!'' Ozvalo se najednou. ,,Ayame běž za maminkou. Za chvíli by nás měli najít. Zůstaň u ní ať se děje cokoliv. '' Ayame se rozběhla z svou maminkou a Orondon ji chtěl zastavit, ale Naruto byl rychlejší. Zastavil ho a odkopl pryč. Orondon se v pohodě oklepal a rozešel se k Narutovi. ,,No tak to asi nepude po dobrém.'' Zasmál se Orondon. ,,To neůjde. Nedovolím ti jim ublížit.'' Naruto se dostal do sage módu a přivolal  čtyři žáby. Mezitím je našel Sasuke s Shikamarem, Chojim a Sakurou. Okamžitě přiběhli k Hinata a malé Ayame. Sasuke chtěl jít na pomoc Narutovi, ale Sakura ho zastavila. ,,Neměl by ses do toho plést.'' Řekla mu a začala prohlížet HInatu.

716 Saski-chan Saski-chan | 9. června 2009 v 21:18 | Reagovat

"Co...nemůžeš se smířit s tím že si Hinata vzala někoho lepšího než jsi ty?"zamál se Naruto."Kdybych neodeš tak bych ji měl..."oplatil mu to Kei."Ale odešel jsi a tím že ji budeš ubližovat a líbat ji nezískáš.Je moje budeš se s tím muset smířit."řekl Naruto a v ruce se mu začala formovat rasengan.Kei se usmál a po těle se mu začali objevovat nějaké fleky.Vypadalo to jako..."Prokletá pečeť!"řekl Sasuke který se díval na nadcházející boj.Naruto se proti němu rozeběhl i s rasenganem v ruce."N-Naruto!"řekla Hinata které tekla z pusy krev a začala se pomalu zvedat."Mami!Prosím zůstaň ležet ještě si něco uděláš!"prosila malá Ayame.

717 Saski-chan Saski-chan | 9. června 2009 v 21:22 | Reagovat

jéé omlouvám se nějak jsem si na Keie zvykla...místo Keie tam má býr Orondon...

718 Miyu-chan♥twoje lafující*SB*♥ Miyu-chan♥twoje lafující*SB*♥ | Web | 10. června 2009 v 20:03 | Reagovat

Sasuke se rozběhl za Narutem. ,,Sasuke-kun! Stůj!'' Volala za ním Sakura. ale Sasuke ji nevnímal.Musel Narutovi pomoct. Kei byl stejný jako Orondon, co se týče technik. Věděl, kde jsou jeho slabiny. Naruto na Orondona zaútočil rasenganem, ale ten mu neudělal ani škrábanec. Orondon v přeměněné podobě odpálil Naruta směrem, kde byla Hinata a ostatní. Hinata se chtěla znovu  zvednout, ale Ayame ji držela. Sakura ji začala léčit, ale v Hinatinem těle byl jed, který neznala. ,,Shikamaru potřebuji abys mi pomohl Hinatu donést do vesnice.'' Obrátila se Sakura na Shiku a tne jen kývnul. Opatrně zvednul Hinatu a běžel se Sakurou a malou Ayame do vesnice. Naruto se zvedl a díval se jak jeho nejmilovanější osoby mizí. Potom se otočil na Sasukeho, který se začal měnit taky. ,,Naruto nestůj tam tak. Potřebuju helfnout.'' Naruto okamžitě přiklusal k Sasukemu a společně bojovali proti Orondonovi, který proti těm dvou neměl žádnou šanci. Orondon už byl vyčerpaný a měl četná zranění. Naruto se Sasukem je měli taky, ale ne tak vážná. Sasuke formoval v levé ruce chdori a Naruto rasenga. Obě jutsu spojili a řítili se na pohybu neschopného Orondona.'' RASENCHIDORI!'' Zakřičeli oba a napálili to do Orondona. Ten byl v momentě mrtvý. ,,Tak další odporný tvor mrtvý.'' Řekl vesele Sasuke. Narutovi, ale moc vesele naebylo. Okamžitě se rozběhl do vesnice a hned do nemocnice. I přes protesty sestčiček vstoupil do pokoje, kde se Sakura snažila vyrobit protilátku na jed z Hinatainy krve. Vedle seděla Ayame a držela Hinatu za ruku. ,,Sakuro jak je na tom?'' Ptal se hned Naruto. ,,Moc dobře ne. Ten jed je moc složitý a má i divnou barvu. Nikdy jsem se s ničím podobným nesetkala. Já nejsem odborník na jedy to je Hinata a tak je teď indisponovaná.'' Řekla smutně Sakura. Naruto se podíval na jed a zdál se mu povědomý. Jak barvou tak i zápachem. Narutovi něco blesklo hlavou. ''Co když to je ten jed, kterým byl otráven Hiashi-sama. Možná to Orondon udělal, aby mohl Hinatu utěšit a tak by se k ní dotal.'' Myslel v duchu Naruto. ,,Sakuro drž ji co nejdéle jdu do Hyuuga sídla myslím, že tam Hinata bud eněco mít.'' Řekl v rychlosti Naruto a běžrl pryč. Vešel do Hinatiny laboratoře a na stole našel co hledal. Jed i s jeho složením a soupis protijedu. Hledal všechny bylinky na seznamu a běžel s tím zpět do nemocnice. ,,Naruto dlouho už to nevydrží.'' ,,Na tady to je.'' Podal Sakuře věci a ta se hned rozzářila. ,,To je úžasné. Musím to rychle připravit.'' Naruto si sedl k malé Ayame, která plakala a pořád držela Hinatu za ruku. ,,Neboj maminka bude v pořádku.'' Chlácholil ji, ale sám se cítil hrozně. Měl o Hinatu velký strach.Sakura měla připravený protijed. Píchla ho Hinate. ,,Tak a teď musíme jenom čekat...''

719 Miyu-chan♥twoje lafující*SB*♥ Miyu-chan♥twoje lafující*SB*♥ | Web | 10. června 2009 v 20:04 | Reagovat

Omlouvám se torchu víc :-D  no dodně jsme se rozepsala, ale když přijde nápad tak jsem k nezastavení  :-D   :-P

720 Saski-chan Saski-chan | 11. června 2009 v 19:54 | Reagovat

"Nic se neděje tati!Proč se nic neděje!!"brečela Ayame."Já nevím...opravdu nevím..."zoufal Naruto."Sakuro?"podíval se na růžovlasou kunoichi.Ta jen zakývala hlavou."Asi jsme to podali moc pozdě..."řekla Sakura a začali jí téct slzy."Ne!To neni pravda!"řekl Naruto a podíval se na Hinatu a vzpomněl si na všechny společně prožité chvíle."Maminkóóóóó!"křikla s brekem Ayame.

721 Miyu-chan♥twoje lafující*SB*♥ Miyu-chan♥twoje lafující*SB*♥ | Web | 11. června 2009 v 20:15 | Reagovat

*V Hinatině mysli* ,,Kde to jsem? Jsem snad po smrti?'' ,,Ne ještě nepřišel tvůj čas.'' ,,Hikaru?'' (HInatin bratr) ,,Ahoj sestřičko. Rád tě vidím. Hodně jsi vyrostla.Jsem na tebe pyšný.'' ,,Jakto že ještě není můj čas? Vždyť umírám.'' ,,Ještě nemůžeš umřít. Čekáš dítě.'' ,,Jak to víš? '' ,,Já vím všechno. Bude to kluk.''Hinata se chtěla dotnout Hikara, ale nahmatala jenom prázdno. ,,Vidíš? Kdybys měla umřít tak se mě můžeš dotnkout. Teď už běž zpět a žij tak dlouho, aby moje smrt nebyla zbytečná. A nazapomeň všehcny pozdravovat.'' Hikaru ji mozel v dálce a Hinata začala couuveat.
,,A-Ayame. Už neplač.'' Zašeptala skoro neslyšně Hinata. ,,Mamiiii!Ty žiješ.'' Naruto okamžitě zpozorněl. Cítil se jako by mu spadl kámen ze srdce. ,,Ty jsi nám ale dala.'' Řekla Sakura. Hinata znova usnula.

722 Saski-chan Saski-chan | 11. června 2009 v 20:24 | Reagovat

"Naruto...mohla bych s tebou mluvit?"zeptala se Sakura podívala se na Naruta.Naruto kývl."Ayame zůstaň tu s maminkou." řekl a šel se Sakurou za dveře."Naruto...má pro tebe zprávu..."začala Sakura."Hmm...povídej..."řekl."No...když jsem Hinatu prohlížela...tak no...""Tak se vymáčkni!"pobídl jí nedočkavý Naruto."No...Hinata čeká dítě..."řekla Sakura.Naruto koukal jako vyvoraná myš."A nestalo se mu nic když Hinata proletěla těmy stromy?"bál se Naruto."Ne...naštěstí je dítě v pořádku..."usmála se Sakura.

723 Miyu-chan♥twoje lafující*SB*♥ Miyu-chan♥twoje lafující*SB*♥ | Web | 11. června 2009 v 20:31 | Reagovat

,,Já budu další otec! ''Vykřikl Naruto jako by si až teď uvědomil, co mu Sakura řekla. Sakura ho majzla přes halvu. ,,Ticho!'' Vrátili se zpět do pokoje. Naruto hledal Ayame a tak spala vedle Hinaty. Dost toho zažila a byla hodně unavená.,,Jestli chceš Naruto, mlžete tu zůstat.'' Řekla mu Sakura. ,,Děkujui ti.'' ,,Nemáš zač. A teď jdi taky spát. Zítra musíš 'hokágivat'.'' Sakura odešla a Naruto si lehnul na vedlejší postel a po chvíli usnul.

724 Saski-chan Saski-chan | 11. června 2009 v 20:47 | Reagovat

Ráno se jako první probudila Ayame.Podívala se na Hinatu ta tvrdě spala.Ayame tedy slezla z postele a šla k Narutovi."Tati!"zatahala ho za vlasy."Hm?"otevřel oči Naruto."Tati je půl desátý neměl bys být v kanceláři?"zeptala se Ayame.Naruto vylítnul z postele."No jo máš pravdu!"řekl Naruto."Tak ahoj!"rozloučil se s Ayame a dal jí pusu na čelo,potom šel k Hinatě a políbil ji.Hinata se otevřela oči."N-Naruto..."usmála se Hinata a polibek mu opětovata.Museli se od sebe odtrhnout aby se mohli nadechnout."Tak už si vzhůru jo?To jsem rád."usmál se Naruto a začal ji líbat a úplně zapomněl na to že má jít do kanclu.Ayame to pozorovala s otevřenou pusou.

725 Miyu-chan♥twoje lafující*SB*♥ Miyu-chan♥twoje lafující*SB*♥ | Web | 11. června 2009 v 20:59 | Reagovat

,,Ehm Naruto nechci vás rušit, ale měl bys být už v kanceláři a malá Ayame vás pozoruje.'' Upozornila je Sakura, která přišla Hinatu zkontrolovat. Oba se od seb odtrhli a zrudli jako přezrálá rajčata. ,,No tak já radši půjdu.'' Naruto zmizel a Sakura začala prohlížet Hinatu. ,,No tak to vypadá, že jsi docela v pořádku. Ještě si tě tady necháme přes den a večer budeš moct jít domů. A Hinato....viš jsi-'' Hinata ji přeuršila. ,,Já vím. Děkuji ti Sakuro. '' ,,Neděkuj. Bez toho tvého protijedu by to nešlo.'' Sakura odešla. ,,Ayame pojď sem.'' Aymae si vaskočila k Hinatě na postel. ,,Co by jsi řekla nato, že budeš mít bratříčka.'' ,,Jooo já budu mít brášku. Budu si sním moct hrát?'' ,,Budš, ale ne hned. Ayame mohla bys prosím tě zajít na sesternu, aby nám sem přinesli něco na jíslo? '' ,,Jo.'' Seskočila z postele a vyšla z pokoje. Hinata se dívala do stropu a usmívala. ,,Bude se jmenovat po tobě bratříčku.'' Řekla si pro sebe a pohladila si bříško.

726 Saski-chan Saski-chan | 11. června 2009 v 21:11 | Reagovat

Za chvilku přiběhla Ayame."Prej nám za chvilku něco přinesou."usmála se Ayame."To je dobře."řekla Hinata."A kdy budu mít toho bratříčka?Kdy?"vyzvídala Ayame."Asi za 8 měsíců."usmála se Hinata."A jak se bude jmenovat?"ptala se Ayame dál."No...bude se jmenovat Hikaru!Po měm mrtvém bratrovi."řekla smutně Hinata a ukápla jí slza a za ní další a další."Maminko nebreč!To bude dobrý!Uvidíš!Víš co udělám něco co tě určitě rozveselí!Dojdu pro tatínka!"vykřikla Ayame a vyběhla na chodbu."A!"Hinata ji nestihla ani zastavit.

727 Miyu-chan♥twoje lafující*SB*♥ Miyu-chan♥twoje lafující*SB*♥ | Web | 11. června 2009 v 21:22 | Reagovat

''Je calá jako Naruto.'' Pomyslela si Hinata. Ayame rychle běžela za Narutem, aby ho mohla přivést do nemocnice. Na to že ji byli teprve čtyři byla hodně rychlá. Vletěla do kanceláře Hokage a uviděla svého milovaného otce mezi horou papíru jak si něco mrmlá pod fousy. ,,Tatííí pojď se mnou do nemocnice. '' Tahala ho a utíkala zase zpátky. Naruto okammžitě za ní běžel. Myslela si , že se Hinatě něco stalo. Vletěl do pokoje jako uragán s vystrašeným výrazem ve tváři. Jak ho Hinata uviděla začala se šíleně smát a popadat za břicho. Naruto se jen nechápavě díval. ,,Já věděla, že ji rozesmějěš tati.'' Naruto pořád nechápal vo co go. ,,Co se to děje? Proč jsi mě sem dotáhla Ayame?'' ,,Naruto nezlob se na ni. Chtěla mě rozveseli a než jsem stačila něco říct byla pryč.'' Omlouvala Ayme Hinata. ,,Ty si číslo Ayame.''Zacuchal vlasy Naruto. ,,Nepotřebuješ něco?'' ,,Ne díky lásko. Jdi zase pracovat. Večer mě pustí domů.'' Naruto k ní ještě přišel a políbil ji na rozloučenou. Ayame mu skočila na záda. ,,A co já tati?'' Naruto si jen povzdych a usmál se. Dal pusu i Ayame a odebral se pryč.

728 Aia Aia | Web | 13. června 2009 v 12:54 | Reagovat

C estou Naruto zaslech povědomý hla.Ž e by to byl...(teť vy :-D

729 Emm-san Emm-san | 14. června 2009 v 18:34 | Reagovat

"Neji!" vykřikl radostně Naruto XD
(nečetla jsem to celý, je to moc dlouhý, takže radši pokračujte vy :D)

730 Miyu-chan♥twoje lafující*SB*♥ Miyu-chan♥twoje lafující*SB*♥ | Web | 14. června 2009 v 20:33 | Reagovat

,,Ahoj Naruto. Potřeboval bych s něčím poradit.'' Naruto se divil s čím může člověk jako Neji chtít od něj radu. ,,Tak mluv, ale pojď do kanceláře.'' Vešli a Naruto ukázal Nejimu na židli ať si sedne. ,,Tak spusť.'' ,,Jde o TenTen. Je poslední dobou pořád nějaká nevrlá a podrážděná. Neívm jesli není chyba na mé straně víš včem? Chtěl jsem se zeptat jestli nevíš jestli to není tím.'' Vychrlil ze sebe rychle Neji, který se trochu červenal. ,,Ehm...no to bude možná tím, že je těhotná. Hinata mi to před týdnem řekla. Možná se bojí tvé reakce nebo má strach, protože měla problémy s  dvojčaty.'' Chudák Neji byl z toho hotový. Naruto vyndal ze skříně láhev saké a skleničku, ale Neji mu vzal celou láhev a na ex ji vypil. ,,Proč mi to neřekla?'' Ptal se. ,,Musíš si s ní promluvit. Běž za ní a prosím tě hlavně buď na ni milí, jasné?'' ,,Jo jasně. Zatím.'' Neji se vypotácel z kanceláře a Naruto se skonil k hromadě papírů co ho čekali.

731 Saski-chan Saski-chan | 15. června 2009 v 15:13 | Reagovat

Když už byl večer tak Hinatu pustiliz nemocnice a ta odvedla Ayame domů."Počkej tu...za chvilku se vrátím."řekla jí Hinata a zavřela za sebou dveře.Dočla ke kanclu Hokage a zaklepala na dveře."Dále!"ozvalo se.Hinata vstoupila."Ahoj zlato."pozdravila Hinata svého manžela."Ahoj."pozdravil ji naoplátku."Chtěl jsem se jen zeptat co to mělo znamenat v tom lese jak jste se s Orondonem objímali?"řekl podezíravě Naruto."Naruto!Viděla jsem ho po dlouhé době!Byl to můj kamarád z dětství nic víc!A to jsem ještě nevěděla co je zač!"řekla Hinata a dala ruce v bok."A kdyby jsem nepřišel nedělo by se něco víc?!"pokračoval Naruto."Ne nedělo!Proč si to o mě myslíš?!"řekla Naštvaně Hinata."Strašně ses změnil!Bereš mě ještě vůbec jako manželku?Vážíš si mě ještě?Pokud ano nějak to dokaž!Ten kdo by si mě vážil by se ke mně neměl takhle chovat!"křikla na něj Hinata a zabouchla za sebou dveře.

732 Miyu-chan♥twoje lafující*SB*♥ Miyu-chan♥twoje lafující*SB*♥ | Web | 15. června 2009 v 19:42 | Reagovat

Naruto se sesunul na židlia prorábl si svoje kadeře. ,,Je dost ostrá, co? Kdysi bych to do ní vůbec neřek.'' Naruto se tak lekl, že spadl ze židle dolů. ,,Šmarjá Sasuke! Tohle mi nedělej. Jeslti to budeš pořád dělat KOnoha bude potřebovat nového Hokageho.'' Říkal Naruto, když se zbíral z pod stolu. ,,Sorry brácho.'' Sasuke se chlámal až se popadal za břicho. ,,Já nevím co jí to tak nejdnou popadlo. Možná to je tím, že je těhotná. No ona ani neví, že to vím. Sasuke? Hej Sasuke co ti je?'' Naruto mával na Sasukeho, ale ten jen vykuleně kokal před sebe. ,,Říkal si těhotná? Sakura se taky tak chová. Dneska mě prohodila oknem. Jestli je těhotná tak já budu otec a jestli budu otec tak...'' Řekl po chvíli Sasuke. ,,Hehe klid. Já běžím musím si to u Hinaty vyžehlit.'' Plácl Sasukeho po zádech až se prohl a odešl z kanceláře.

733 Saski-chan Saski-chan | 15. června 2009 v 19:51 | Reagovat

Naruto se přiřítil domů.Prohledal celý dům ale Hinatu nenašel.Tak zašel do pokoje který patřil Ayame."Tati!"křikla šťastně Ayame když ho viděla."Dneska si přišel domů dřív?"zeptala se."Ne...víš...Ayame kde je maminka?"zeptal se Naruto."Maminka?To nevím naposledy jsem ji viděla asi před 15ti minatama když říkala že se za chvilku vrátí ale ještě se nevrátila.Co se stalo?"vyptávala se malá Ayame.Naruto vzdychl."Víš Ayame...pohádali jsme se s maminkou...říkám si že je to taky moje vina...úplně jsem na ní vyjel a ona si to vzala k srdci!"řekl smutně Naruto a sedl si na pohovku."Tak co tu jen tak sedíš tati!Najdi maminku!"křikla na něj Ayame.Naruto na svou čtyřletou dcerku koukal a nakonec kývnul.

734 Miyu-chan♥twoje lafující*SB*♥ Miyu-chan♥twoje lafující*SB*♥ | Web | 15. června 2009 v 19:59 | Reagovat

,,Kde by tak asi mohla být? '' Říkal si Naruto. Chodil tak různě, ale nikde ji nenašel. ,,Už vím, kde je!'' Blesklo mu hlavou. Našel ji za Konohou na jejím tajném místě u jezera. Ležela uprostřed mýtiny a dívala se na hvězdy. Naruto si všiml, že se ji něco třpytí na tváři. Byly to slzy. Naruto tam chvíli ještě stál a pak se kní potichu rozešel. Hinata ho zaslechla, ale nezvedla se. Naruto si vedle ní sedl a taky se podíval na hvězdy.

735 Saski-chan Saski-chan | 15. června 2009 v 20:06 | Reagovat

"Hin...já...já se ti omlouvám!Nevím co mě to napadlo!Neměl jsem to říkat!Záleží mi na tobě opravdu moc a nechci tě stratit!Asi mě popadla žárlivost když jsem si na to vzpoměl na to v lese.Ale když mě Ayame zavolala kvůli tomu jak tě...líbal...popadl mě strašný vztek a musel sem hned přispěchat!Když jsem zjistil že máš v těle jed zastavilo se mi srdce!Svět jakoby zkameněl!Nepřežil bych kdybych tu musel být sám...bez tebe."řekl Naruto a podíval se na Hin.

736 Miyu-chan♥twoje lafující*SB*♥ Miyu-chan♥twoje lafující*SB*♥ | Web | 15. června 2009 v 20:30 | Reagovat

,,Naruto já vím, ale myslela jsem si, že mi úplně věříš. Já bych tě nikdy nepodvedla a ty to víš.  Miluji tě víc než svůj vlatní život a trchu tě hcápu, že jsi žárlil. Já doufám nebudu muset nikdy na tebe žárlit.'' Řekla mu Hinata. Naruto ji pohladilpo tváři a zašeptal. ,,Nebudeš muset. To ti slibuji.'' ,,Radši neslibuj...'' Naklonila se k němu a políbila ho. Naruto si ji k sobě víc přitáhnul a vášnivěji ji polibky oplácel. ,,Jůůů vy jste se usmířili.'' Ozval se dětský hlásek.  Naruto s Hinatou se od sebe polekaně odtrhli. ,,Ayame! Kde jsi se tu vzala?'' Zeptala se překvapeně Hinata. Nikdo kromě Naruta a jí o tom místě nevěděl. ,,Já šla za tatínkem a potom se mi ztratil a moc jsem chtěla za ním a najendou jsem věděla kam jít. Nevím co to je? ''

737 Miyu-chan♥twoje lafující*SB*♥ Miyu-chan♥twoje lafující*SB*♥ | Web | 16. června 2009 v 21:19 | Reagovat

,,Pojš sem Ayame.'' Zavolala si ji Hinata. Podívala se na ni a měla aktivovaný byakugan. ,,To je úžasné!'' Naruto vůbec nevěděl co tím Hinata myslí. ,,Hinato...ehm... můžeš mi vysvětlit co se děje z naší dcerou?'' Zeptal se nejisně Naruto. ,,Objevil se ji byakugan a i její schopnost spojená s ním.'' Odpověděla mu Hinata.  

738 Saski-chan Saski-chan | 16. června 2009 v 21:22 | Reagovat

Naruto se usmál."To je úžasné!"vykřikl radostí Naruto."To je!"usmála se i Hinata."To znamená že mám Byakugan po tobě?Jupí!Budu jako maminka!"jásala Ayame.

739 Miyu-chan♥twoje lafující*SB*♥ Miyu-chan♥twoje lafující*SB*♥ | Web | 16. června 2009 v 21:37 | Reagovat

,,,A po tatínkovi budeš taky.'' Dodala Hinata. ,,Jo. Budu přivolávat žabičky jako ty a naučím se raskouli!'' Naruto s Hinatou se začali smát. ,,Je to ransengan ne raskoule.'' Smál se Naruto. ,,Ale teď už musíš do hajan.'' Řekla Hinata. ,,Ale mami. Já nejsem unavená.'' Odmlouvala. ,,V tomhle jsi po svém otci.''  Smála se Hinata. Doma uložili Ayame ke spánu a sami si šli lehnout. ,,Naruto...musím ti něco říct. Víš jsem těhotná.''

740 Seion Seion | Web | 21. června 2009 v 16:58 | Reagovat

,,Já vím lásko,"odpověděl Naruto.,,Ani nevíš jak jsem šťastný,"radoval se dál.Z jeho radosti ho vytrhl jekot, který se ozýval z dětského pokoje. Oba dva letěli do pokoje. Malá Ayame seděla na zemi a okolo sebe měla oranžovou démoní chakru.
,,Tatí to bolí. To strašně pálí. Tatííííí,"ječela po právu Ayame.,,Kurva,"zaklel Naruto a zavřel oči. Poslední co viděl byla Hinata snažící se malou Ayame utišit a zbavit bolesti.
,,Kyuubi co se děje s mojí dcerou?"ptal se naštvaně Naruto.
,,Tvoje dcera je tak trochu poloviční schránka mé chakry. Celé ty roky co jsem v tobě zavřený ti půjčuji svou sílu. Tady je moje cena,"zasmál se ďábelským hlasem devítiocasý.
,,Hajzle to ti neprojde,"zařval Naruto a otevřel oči. Situace se nijak nezměnila. Vzal do náručí malou Ayame a sedl si na zem. Kyuubiho chakra se objevila okolo obou dvou.
,,Ayame poslouchej mě. Teď zavřeš oči a budeš se mnou mluvit přes myšlenky rozumíš?" Ayame kývla a zavřela oči. Viděla černou tmu a slyšela tátův hlas.
,,Ayame tady jsem," křikl Naruto.
,,Tatí kde jsem?"ptala se zmateně Ayame.
,,Vidíš tu velkou bránu? Tam je právě teď devíti ocasý démon. Jsme právě ve společné mysli,"odpověděl jí Naruto.
,,Ale ale přivedl jsi mi ukázát svého malého caparta?" smál se Kyuubi.
(omlouvám se, nějak jem se rozepsala. Pokračovala byc dál,ale to už by bylo moc) :-D

741 Seion Seion | Web | 1. července 2009 v 19:55 | Reagovat

(oki Saski neni problém jen doufám, že to zase nezakončim tak blbě aby jste nemohli pokračovat :))
,,Dřz hubu,"okřikla Kyuubiho Naruto.
,,Tati kde jsme,"zeptala se se strachem v hlase Ayame.
,,U mě v mysli, zlatíčko. Možná uvidíš dědu a potom ti vysvětlím co se děje," řekl Naruto a pokusil se o úsměv.
,,Dědu?! To zní hodně staře. Ty budeš Ayame, viď?" ozvalo se někde z rohu.
,,Čtvrtý Hokage," užasla Ayame.
,,Učila jsem se o něm tolik. Tati to je tvůj táta? Tý jooo! Můj táta byl Nejlepší hokage a táta je druhý nejlepší..." vychvalovala Ayame.
,,Tati co se to děje? Nabo spíš jak mám pomoct Ayame? Jak je tohle vůbec možné?" ptal se zkroušeně Naruto.
,,Synku vím, že se ti nebude líbit to co ti právě řeknu, ale nic víc se s tím nedá udělat. Ayame se musí naučit ovládat démoní čakru!" odpověděl rázně Minato. Ayame začala zběsile tahat Naruta za rukáv. Něco mu pošeptala a Naruto jen kývl.
,,Ayame běž se s dědou rozloučit," řekl jí Naruto.
,,Promiň, ale už musím jít. Maminka pořád pláče a já nechci aby plakala," omlouvala se Ayame. Pevně objala Minata a rozloučila se s ním. Minato jí pohladil po vlasech a koukal jak ti dva odchází.
,,Zase se uvidíme tati. Pozdravuj mámu," zavolal Naruto a naposledy mu zamával. V mžiku se objevili zpátky v dětském pokoji. Oba dva hned Hinatu objali a Hinata se pomalu uklidnila. Naruto jí o všem pověděl. Nevypadala zrovna dvakrát nadšeně, ale slíbila, e mu pomůže s výcvikem Ayame, který se měl konat další den.
(noooo teď si myslím, že vás napadne jak pokračovat, protože je celkem jasné co se má stát  :-D  :-D)

742 Naruto-sama >tvé eeeSBéééé< Naruto-sama >tvé eeeSBéééé< | Web | 26. srpna 2009 v 12:53 | Reagovat

"Dobře, Ayame, teď se soustřeď!" radil dcerce Naruto, zatím co držel pečeť soustředění a mezi prsty měl lístek, který vyžádal od Jirayi.
Ayame měla za úkol vyběhnout po stromě a oba rodiče ji ale museli hlídat, aby se v ní opět neprobudila kyuubiho chakra.
Kolem dívky se tato chakra ale začala vytvářet.
Naštěstí se všechna vstřebala do Narutovi pečetě.
"Skvělé, Naruto-kun! Funguje to!" chválila manžela Hinata.
(už mě napadlo pokráčko!)

743 Seion-neechan Seion-neechan | Web | 26. srpna 2009 v 13:28 | Reagovat

Ayame zkoušela chodit po stromě snad po tisící a znovu spadla. ,,Je stejná jako ty Naruto-kun!" zasmála se a dál pozorovala svojí dceru jak se bezúspěšně snaží vyjít po stromě. ,,Nevzdávej to Ayame!" křiknul za ní Naruto a Ayame opět sletěla. Rozhlídla se okolo a mezi větvemi uviděla kluka stejně starého jako ona. Znala ho moc dobře a kdyžse usmál a zvihnul palec celá zčervenala. V tom byla po Hinatě... (och jak nudné to moje pokračování)

744 Naruto-sama >tvé eeeSBéééé< Naruto-sama >tvé eeeSBéééé< | Web | 27. srpna 2009 v 10:07 | Reagovat

"Hiroki-kun (jako ten kluk) se na mě dívá! Můsím to dokázat!" pomyslela si malá Ayame a plně se soustředila.
Rozeběhla se.
Naruto i Hinata zůstali stát s otevřenou pusou.
Ayame se totiž vyhoupla na větev.
Sice to byla ta nejnižší, ale úspěch to přecejen byl.

745 Seion-neechan Seion-neechan | Web | 30. srpna 2009 v 23:26 | Reagovat

,,To bylo úžasné Ayame!" zajásala Hinata a štěstím políbila Naruta. Jenže Ayame se koukala jen po Hirokim. ,,Dobrá práce Ayame!" pochválil jí Hiroki a s úsměvem zmizel. Ten den dokázala Ayame vylést až a tu neviší větev, ale potom jí domů Naruto odnesl. Byla úplně vyčerpaná a navíc se celou dobu pokoušela potlačit chakru.

746 Nik-chan >sb ^^< Nik-chan >sb ^^< | Web | 19. listopadu 2009 v 18:23 | Reagovat

Doma, když Ayame usla, byla nadšená už jen Hinata.
Naruto lítal po pokoji a okusoval si nehty.
"Co to, prosím tě, děláš?" potlačovala smích Hin.
"Vydělas toho kluka?! Ona po něm pošilhávala! To se jí fakt brzo zapalujou lejtka! Má na to ještě dost času, ne?" křičel a vypouštěl takový potok slz, že si Hinata musela nandat šnorchl.
"Ale prosím tě..." objala ho Hinata, "musíš tomu nechat volný průběh... je jí přece jen ... (hihi... kolik jí vlastně je? xD)"
"Jen doufám, že s ním nebude zařazena do týmu," odfrkl si nakonec.

747 Seion :3 Seion :3 | Web | 19. listopadu 2009 v 23:10 | Reagovat

(hej jsem teďkon zjistila,že je Hinata zase těhotná xD A dejme tomu že nastal rok rozdělování do týmů)
Ayame se vrátila odmů z akademie a naštvaně práskla baťohem o zem. ,,Nesnášim iruku-sensei! Starej páprda!" křikla Ayame a zamkla se v pokoji.Hinata se asmála když slyšela výstup dcery. Přišla ke dveřím do pokoje a zaklepala na dveře. ,,Ayame můžu dovnitř?" ,,hmmm" pronesla naštvaně Ayame a Hinata vstoupila. Copak se děje zlatíčko?" ptal se jí mile. ,,Iruka-sensei nás dneska dneska zařazoval do týmů! Jsem s těma nejchytřejšíma za třídy. Budu si připadat jako naprostý pitomec a navíc jsem chtěla být s někým jiným," vzlykla a Hinata se zasmála.
Když večer přišel Naruto domů a dozvěděl se co se stalo v Akademii zhrozil se. ,,Já to říkal! Je ještě moc malá! Když já jsem byl v její věku.." ,,Pálil jsi za Sakurou,"dokončila jeho větu Hinata a bylo na ní vidět, že žárlí.  

748 Nik-chan >eSBé ^^< Nik-chan >eSBé ^^< | 20. listopadu 2009 v 12:16 | Reagovat

(dobře, ty! xDD)
Ayame se začala smát, ale hned zase přestala a skočila tátovi kolem krku.
"Tatínku prosím!! Zařiď ať jsem s někým jiným!"
"Ne, to nejde," zakroutil hlavou Naruto.
Přesně věděl s kým by chtěla jeho dcerka být.
"Ty jsi tak zlej!" vykřikla Ayame, vystrčila ho ze svého pokoje, až se rozplácl na chodbě a práskla dveřmi.
"Tse, fajn!" nasadil Naruto cool výraz, ale za chvíli jejich útulný domek přeměnil - opět - na plavecký bazén.
Hin jen zakroutila hlavou a šla si s dcerkou promluvit.
"Tatínek je zlej," řekla s nafouknutou tváří Ayame.
"Myslí dobře. Má tě rád a za nic by tě nevyměnil. Jsi jeho všechno a on se jen bojí, že si ho přestaneš kvůli ostatním klukům všímat. Chce, aby jsi napořád zůstala jeho malou holčičkou. Takoví už tátové prostě jsou," objala ji Hinata.
"Když nám bylo 15, tak jsme se do sebe zamilovali a on mě po chvíli požádal o ruku. Jenže měl problémi s mým tátou, tvým dědečkem. Lezl za mnou tajně oknem. Říkal, že nedokáže pochopit, proč mě chtěl tvůj děda jen pro sebe a o klukách nechtěl slyšet. Myslím, že už to pochopil, ale toho asi nezastaví," usmála se.
"Aha," usmála se Ayame.
"Myslím, že bys měla Hirokimu-chan pořídit neprůstřelnou vestu," zažertovala ještě Hin a Ayame se začala z plných plic smát.
(jejda  :D )

749 Nik-chan >eSBé ^^< Nik-chan >eSBé ^^< | Web | 20. listopadu 2009 v 12:19 | Reagovat

P.S.: opraca: "Myslí to dobře" ^^

750 Seion Seion | Web | 23. listopadu 2009 v 21:54 | Reagovat

Druhý den byla zkouška týmů.Ayame byla celá nedočkavá a tak celou noc moc nespala. Pořád myslela na jen na Hirokiho a jak se před ním ztrapní když neuspěje. Proto se plně rozhodla, že zkoušky složí a bude jedna z devíti geninů tohoto roku. Ráno profrčela ven z baráku. Sotva se rouzloučila s Hin nebo Narutem a běžela na sraz.
,,Jo! Jsem tu první!" jásala nadšením Ayame a začala poskakovat všude okolo. Jak lítostivé bylo zjištění, že je někde úplně jinde než má být. Proto se smutným obličejem došla na s(z)právné místo a koho tam neviděla.

751 Naruto-sama Naruto-sama | Web | 27. listopadu 2009 v 14:27 | Reagovat

(a že vim kdo!)
Už z dálky na ní mával střed jejího vesmíru, Hiroki.
"C-co tady děláš?" zrudla.
"To bych taky rád věděl. Přeřadili mě do tohohle týmu," pokrčil rameny Hiroki.
"Áha," udělala chytrý obličej Ayame a zašla za strom.
"Jupí! Jupí! Jsem s ním v týmu," začala skákat radostí.
"Já jsem taky rád," ozvalo se vedle ní.
"Tys' mě slyšel?!" zrudla opět Ayame.
"Já a celá Konoha," zazubil se.

752 Seion Seion | Web | 27. listopadu 2009 v 22:51 | Reagovat

(čéče nějak nevim jak pokračovat xD)
,,Vy dva zamilovaní, že by jsme ttřeba vyrazili?" zeptal se ninja s divným hárem na hlavě a maskou přes obliřej. ,,Mladá Uzumaki," usmál se při pohledu na Ayame. ,,Jako bys taˇkovy z oka vypadla jenom povahu máš po mamince," řekl jí a Ayame celá zrudla. ,,Takže vyrážíme?" zeptal se jich. Ani nečekal na odpověď a vyrazil na cvičiště. Při jeho výskoku bylo slyšet ladné zazvonění dvou rolniček.
(já fakt nevim co pstát... mám to zabijem Ayame a vrátíme se k hin a narutovi :D)

753 Nik-chan Nik-chan | Web | 28. listopadu 2009 v 12:43 | Reagovat

(xD skusim napsat něco, aby šlo odepisovat xD ale bude to chvilku trvat xD)

754 Nik-chan Nik-chan | Web | 28. listopadu 2009 v 13:33 | Reagovat

Tam už na ně čekal další člen týmu, Kuro.
Z jeho postoje se dalo vyčíst, že to je pěkný nafoukanec a věčný chytrák.
"Musíte mi sebrat tyhle rolničky," začal Kakashi.
"Ale, jsou jen dvě," oponovala Ayame.
"Správně, jeden z vás se vrátí spátky do akademie," prohodil jen tak Kakashi.
"Ok. Sberu obě rolničky a vy dva hlupáčci se vrátíte do jeslí," založil si ruce Kuro.
"To říká kdo? Lidi co většinou nejvíc mluví budou mrtví jako první!" bránil se Hiroki.
"No právě," otočil se na něj Kuro, Hiroki málem vybouchl vzteky.
"No tak..." chytla se za hlavu Ayame.
"Tan Kuro! Nikdo nebude urážet mího Hirokíska!" pomyslela si.
"Heh, tak začneme," řekl Kakashi.
Na slovo teď se všichni nastávající shinobi rozskočili do všech možných stran, ale každý někam jinam.
"Hiroki?" ozvalo se za ním.
Chlapec leknutím nadskočil, ale uklidnil se, když uviděl Ayame.
"To mě nemůžeš varovat?!" začal fistulkou řečnit.
"A jak asi?!" chytla se za hlavu Ayame.
"Něco mě napadlo," dodala.
"Myslím, že by jsme se měli chovat jako tým a získat rolničky společně."
"Taky mi to už došlo, ale vysvětli to tomu náfukovi," odfrkl si Hiroki.
"Ale stejně mi pořád vrtá hlavou... Sakura-san, Sasuke-san a Naruto-niichan... měli taky Kakashiho, ale ninjové jsou všichni tři,"
"Pravda," kývla Ayame.
"Tak jste na to přišli?" ozvalo se za nimy.

755 Seion Seion | Web | 29. listopadu 2009 v 20:35 | Reagovat

,,Áááááááá Kakashi-sensei!" zaječeli oba dva naráz. Kakashi se usmál.Tedy, alespoň to tak vypadalo, protože přes masku to nebylo poznat.
,,Říkal jsem si, že budeš chytrá po matce a nebojácná po obou. Vy dva se mi začínáte líbit. Narozdíl od toho třetího společníka... Myslím, že jste prošli, ale jemu to nikdo neříkejte. Můžete si jít po svém a počkat než to tomu náfukovi dojde," řekl Kakashi a zmizel. Ayame zrudla při představení, že bude s Hirokim sama tak dlouho.

756 Nik-chan Nik-chan | Web | 13. prosince 2009 v 15:51 | Reagovat

"Tak, co bys chtěla dělat?" začal řeč Hiroki.
Schválně otázku řekl s úsměvem.
"J-já n-nevím," zděsila se Ayame a už byla zase červená.
"He... líbí se mi, když se červenáš," usmál se.
"Děláš si srandu?!" vystartovala po něm Ayame zabijácky.
Absolutně netuším, kde se to v ní vzalo. Že by to měla po Kushině?
"P-promiň!" koktal teď zas prozměnu on, náhle však zase spozorněl.
"Co je?" lekla se Ayame.
"Pšt, cítím tu něčí přítomnost," odpověděl šeptem.
Najednou odněkud vyletěli tři kunaie a mířily rovnou na chlapce s dívkou.
Ayame se leknutím ani nepohla, naštěstí pro ni byl její střed vesmíru (tím myslím Hirokiho xD) při smyslech a bleskově hodil své tři kunaie proti těm letícím a vyrušil je ze správného směru.
"Neřekl náhodou Kakashi-sensei, že jsme prošli?!" nadával.
"Ale tohle je Kuro-kun!" aktivovala Ayame byakugan.
"Co sakra blbneš ty debile!" křičel na něj Hiroki.
"Tse, co myslíš, ty larvo," odpověděl Kuro.
"Jelikož tebe zabiju a jí už nikdo neuvidí, můžu vám to říct. Mým úkolem je zajmout dceru hokageho a zneškodnit každého, kdo se mi postaví do cesty!"
"Moc si věříš!" objevil se Hiroki za ním a napřáhl se pěstí.
Kuro však útok lechce vyblokoval a ještě chlapce stihl tvrdě odhodit na zem.
Ayame došlo, že proti Kurovi nic nezmůže.
"Kakashi-sensei!"

757 Seion Bloom Seion Bloom | Web | 19. prosince 2009 v 2:51 | Reagovat

Poslední koho by tu Ayame čekala byl Naruto. Stál před svou dcerou a Hirokim, který očividně ani nepostřehl, že s ním někdo hýbe. Když Kuro pohlédl do běsnících  očí Hokageho zamrazilo mu.
,,Teď už si tak netroufáš, co?"zeptal se ho a Kuro se rozbrečel. Naruto se naštval ještě víc lehkou ranou odkopl Kura směrem ke stromům. Kuro prolétl stromem, ve kterém po sobě zanechal díru . Naruto se k němu okamžitě přihnal když v tom přišel Kakashi.

758 Nik-chan Nik-chan | Web | 20. prosince 2009 v 10:11 | Reagovat

"Tý jo! To jste bojovali mezi sebou?!" divil se Kakashi.
Naruto chtěl Kura "poučit", ale zděsil se, když chlapec zmizel.
"Co se tu stalo?!" zeptali se N. i K. jednohlasně.
"Kuro-kun na nás zaútočil a pak začal kecat něco o tom, jak Hirokiho-kun zabije a mě už nikdo neuvidí. Hiroki-kun se naštval a začal na něj útočit, ale Kuro-kun to lehce vyblokoval!" vysvětlovala Ayame.
"Ah tak, proto je mimo," pristoupil k Hirokimu Kakashi.
"Mám o něj strach... budě v pořádku?" klepala se Ayame.
"Myslím, že..." načal větu Naruto, ale přerušil ho Hiroki.
"Jo... ten ramen mi nechte na potom, už němám hlad... ještě se mi nechce do školi, mami..." mluvil ze spaní.

759 Naoko Aimi Naoko Aimi | Web | 28. prosince 2009 v 22:39 | Reagovat

(Ha teď jsem se sem doatala já XDDD)
"On usnul?" Podivili se všichni. "Tati, nemohli bysme ho vzít k nám? Rodiče jsou na misi a on by tam byl sám." otočila se Ayame na Naruta.

760 Seion Bloom Seion Bloom | Web | 28. prosince 2009 v 23:21 | Reagovat

Naruto moc dobře chápal její záměr, ale když se koukl na její žadonící pohled vzal ho sebou, rozloučil se s Kakashim a odešel i s Ayame domů. Tam uložili Hirokiho do postele. Naruto nedovolil, aby tam s ním zůstala a proto si musela Ayame počkat vedle v pokoji. Mezi tím přišla domů unavená Hin od doktora. Pozdravila Ayame,vyslechla co se stalo s Hirokim a pospíchala s důležitou zprávou za Narutem.
,,Miláčku mám pro tebe dobrou zprávu!" řekla a oči jí jiskřili.
,,Doktor se zmýlil. Čekám dvojčata!" zaradovala se a šla připravit svačinu pro Naruta, Ayame a hirokiho. Chudák Naruto zůstal v místnosti jako přibitý. Ta zpráva ho celkem dostala.

761 Naoko Aimi Naoko Aimi | Web | 29. prosince 2009 v 9:20 | Reagovat

A jak Naruto jen tek překvapeně stál, Ayame využila situace a potiichu vklouzla do pokoje za Hirokim. Ten už byl vzhůru a upřel na ní svůj pohled. Ayame zrudla jako rajče a ...

762 Nik-chan Nik-chan | Web | 30. prosince 2009 v 13:49 | Reagovat

...sedla si vedle něj. (etou minasan... je jim 7 let xD)
"To jsem se moc nepředvedl," prohodil Hiroki.
"Co to povídáš?! Zachránils' mi život!" vyjekla Ayame.
"Kdyby se tam neoběvil Naruto-sama, tak by to bylo k ničemu," odsekl.

763 Seion Bloom Seion Bloom | Web | 1. ledna 2010 v 15:44 | Reagovat

(a co? láska kvate v každém věku xD)

Nastal večer a Naruto odvedl Hirkiho domů.  Jenže den po té, vlastně dny poté Ayame a Hiroki něměli zkoušky týmu. Následující týden přišla k Narutovi domů Sakura. Vypadala nevyspale a smutně.
,,Co se děje Sakura-chan?" zeptala se jí mile Hinata.

764 Naoko Aimi Naoko Aimi | Web | 3. ledna 2010 v 19:01 | Reagovat

Sakura se jenom rozbrečela a padla Hinatě do náruče. (dneska mi to nemyslí :-D )

765 Nik-chan Nik-chan | Web | 9. ledna 2010 v 15:53 | Reagovat

(nejsi sama xD co třeba... sasuke umřel! xDD)

766 Naoko Aimi Naoko Aimi | Web | 10. ledna 2010 v 13:27 | Reagovat

Jj (dobře mu tak XDDD)
,,Sasukeho... oni...oni ho zabili ( :-D ) " ,,To bude dobré..." začala ji utišovat Hinata. ,, Ne nebude. Já-já s ním čekám dítě."

767 Seion Bloom Seion Bloom | Web | 10. ledna 2010 v 14:51 | Reagovat

(heej lidi ste si jistý že Sakura chodila se Sasukem? xD)
,,Ne to není možné Sakura-chan!" utěšovala jí Hin.
,,On se vrátí! Věř tomu! Nebo můžeš jít za Narutem..."
Sakura si otřela oči do rukávu a přestala plakat.
,,Kdo ti vlastně řekl, že je Sasuke mrtvý?" zeptala se jí Hinata.
,,Nikdo. Sasuke se už dva a půl týdne neukázal doma. Měl sice misi, která měla trvat dlouho, ale ostatní se vrátili už předevčírem!"

768 Naoko Aimi Naoko Aimi | Web | 13. ledna 2010 v 13:38 | Reagovat

,,Tak třeba je už doma, běž se tam podívat." ,,Dobře...děkuju ti." řekla Sakura a odešla. Hinata protočila oči v sloup a došla ke skříni. ,,Už můžeš vylézt." Dveře skříně se otevřely a v nich...

769 Nik-chan Nik-chan | Web | 14. ledna 2010 v 17:31 | Reagovat

...Sasuke.
"Proč se tu vlastně schováváš?!" vyzvídala Hinata.
"Já budu táta!" koktal jakoby Hin vůbec neslišel.

770 Bloomová Bloomová | Web | 12. března 2010 v 19:39 | Reagovat

,,Ano já vím..." odpověděla suše Hinata. ,,Kruci seber se! Proč se neukazuješ doma? "
,,Já... Já... Já," koktal Sasuke. ,,Měl jsem poměr s jinou..."
Hinata se dopálila a vrazila Sasukemu facku.
,,Já tě nepoznávám! Jsi krutá!" řekl smutně Sasuke a třel si bolavé místo.

771 Christine Christine | E-mail | Web | 21. března 2010 v 11:28 | Reagovat

Máš velice hezký blog! ;-)

772 Nik-chan Nik-chan | Web | 8. dubna 2010 v 17:42 | Reagovat

"Lidi se mění... až na výjimky... a ty jsi jedna z nich!" křičela Hin.
"Ale já Sakuru nemiluju!" ječel Sasuke.(on miluje Oroxichtíka, ale ten je tuhej... chdáček T^T xD)
"Tak jaktože je těhotná?!" napřáhla Hin tohu a mířila nebezpečně blísko k jisté věci.
"I přesto je taková... taková..." přemýšlel Sasukeho a chvilku připomínal Ero Sennina.

773 Seion-hime Seion-hime | Web | 26. dubna 2010 v 19:45 | Reagovat

Hin trochu zrudla vztekem, ale to už Sasuke neviděl jelikož ležel v druhém pokoji obličejem k zemi a nohama skříženýma do s životem neslučovatelným úhlu.
,,Au to bolí," stěžoval si Sasuke a jako náhodou vypustil malého bílého hada, kterého si Hin nevšimla.

774 Nik-chan Nik-chan | Web | 9. června 2010 v 12:56 | Reagovat

"Maminko? Chtěla bych se zeptat, kdy...?!" vběhla do pokoje se Sasukem Ayame a za ní v těsném závěsu Hiroki.

775 Nik-chan Nik-chan | Web | 9. června 2010 v 14:29 | Reagovat

"Co jsi mamince udělal?!" vyjekla výhružně.
"Já bych se spíš ptal, co udělala Hinata-sama jemu," užklíbl se Hiroki.

776 KAČKA KAČKA | Web | 31. července 2010 v 5:36 | Reagovat

'' teda mami, ty máš ale páru ,, řekla Ayame . ''možná až příliš,, pomyslel si Hiroki se zábavným úšklebkem . Hin se na ně otočila a oboum dvoum netrvalo ani 5 sekund a vyrazili ze dveří jako rakety ,protože si dovtípili , že to ještě zdaleka neskončilo ...

777 Nik-chan Nik-chan | Web | 30. prosince 2010 v 14:24 | Reagovat

"Páni, to bych do maminky neřekla," přemýšlela Ayame.
"Yai~ vrazila mu takovou, až se z něj sypaly hadi..." řekl Hiroki.
"Hadi?"
"No... okolo nás se proplazil jeden malý bílý..." upřesnil.
"Ale nevypadal přizabitě," dořekl.
"Cože?!" vyjekla Ayama, čapla chlapce za ruku a pelášila zpět domů.
"Héééj!! Já nejsem hadr!!! Umím jít po svých, jo?!" ječel Hiroki.

778 Kulda Kulda | 12. června 2011 v 19:09 | Reagovat

Když Ayame s Hirokim dorazili domů vtrhli hned do pokoje.To co uviděli jim málem vyrazilo dech ...

779 Nik-chan Nik-chan | Web | 18. srpna 2011 v 11:56 | Reagovat

Kuchyňské židle se válely snad všude a celkové to v bytě vypadalo jako po boji. Na stěně byly vydět kapky krve.

780 Denishka Denishka | 24. září 2011 v 21:45 | Reagovat

Kousek od nich byl pramínek Hinatiných vlasů.
"Musíme to říct tátovi, hned!" řekla rozhodně Ayame.

781 Nik-chan Nik-chan | Web | 22. října 2011 v 15:51 | Reagovat

A tak se za ním rozběhli. (agaa nevím jak pokračovaaat xD)
Jenže u dveří je čekalo překvapení.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama